מתי תזדקקו לשירות עבודות גובה בסנפלינג

עבודת גובה ניקוי חלונות חיצוניים בבניין שמיים

שירות עבודות בגובה באמצעות סנפלינג הופך להיות הגורם הדומיננטי בתחומים רבים כמו איטום בניינים וניקיון של חלונות חיצוניים בבניינים רבי קומות.

מרבית הבניינים הנבנים היום הן למגורים והן למשרדים הם מבנים גבוהים מאד המכילים עשרות קומות לגובה. כשמדובר בגובה כה רב, האפשרות להתקין סביב הבניין פיגומים הופכת לעניין לא כדאי וגם לא אפשרי. לכן האופציה היחידה לביצוע עבודות תחזוקה שונות, הן רק באמצעות סנפלינג.

היערכות לביצוע עבודות ניקוי חלונות בגובה

כל דייר בבניין מגורים או בבניין משרדים מעוניין שהחלונות יהיו נקיים כל הזמן אך כאשר מדובר בבניין גבוה מבצעים זאת רק אחת לתקופה, לאור המורכבות של נושא זה.

לפני כל פרויקט מסוג זה יש לקבל אישורים מהגורמים המוסמכים לכך כמו משרד התעסוקה וזאת כדי להוכיח שלחברה יש את כל האישורים הרלוונטיים, את מלוא הציוד על פי התקנים המחמירים, רישיונות גלישה לעובדיה וכל מסמך נוסף שיש בו צורך.

כל עובדי החברה אשר עוסקים בסנפלינג עברו בהצלחה את קורס הסנפלינג, הם למדו את כל החומר התיאורטי והמעשי ועברו בהצלחה את המבחנים המקיפים.

אנו עוסקים בתחום זה כבר שנים רבות, רוכשים את הציוד המאובטח והאיכותי ביותר כדי לשמור על עובדינו מכל משמר, בסוג זה של עבודה בגובה.

ניקוי חלונות בגובה רב

כדי לבצע מיזם מסוג זה במהירות וביעילות, מבצעים את כל השלבים הנדרשים. שכל אחד מהעובדים רותם את עצמו בחבלים על פי הנחיות הבטיחות. מנהל העבודה בודק כל אחד מהם באופן מוקפד כדי לוודא שאכן הוא קשור כהלכה. בנוסף לכך מבצעים עיגון של כל אחד מהם לנקודת האחיזה על הגג, כך שהעובד יהיה תמיד מחובר בצד אחד לגג.

ברוב המקרים יורדים במקביל כמה עובדים מהגג כלפי מטה והם עובדים בטור מחלון ספציפי לקומה התחתונה. כל אחד מהם מנקה באופן יסודי ביותר באמצעות חומרי ניקוי ייעודיים את החלון ואת המסגרת שלו. כשהכל נקי ומצוחצח, העובד משחרר מעט את החבל, יורד קומה אחת ומבצע עבודה זהה. כך עובדים כולם מהקומה העליונה ועד קומת הקרקע.

איטום מבנים באמצעות סנפלינג

גם בבניינים הגבוהים קיימים שינויים במבנה עקב תזוזות הקרקע והגשמים הרבים. נוצרים במיקומים רבים סדקים אשר חשוב לאטום אותם כיוון שבכל חורף הם מעמיקים יותר ויותר.

עובדים מיומנים יורדים באמצעות הסנפלינג לקומה העליונה, מנקים את כל המשטח ומורחים פריימר. ולאחר מכן אוטמים את הסדקים השטוחים והעמוקים בחומר איטום בטיב מעולה, אשר מתאים לבעיה הספציפית בבניין זה.

בסדקים העמוקים פותחים את כל המרחב ומחדירים פנימה כמות גדולה של חומר איטום כך שהוא יתפשט בתוך מלוא החלל הפנימי. בתום ביצוע הפעולות הללו, מורחים שוב פריימר כדי שהאיטום המקצועי יחזיק מעמד לפרק הזמן הארוך ביותר האפשרי.

בדרך זו אוטמים את כל הסדקים הקיימים בכל היקפו של הבניין ולאחר מכן צובעים את כל הקירות החיצוניים בצבע מיוחד אשר יחזק את האטימה שבוצעה.

לאור הידע הרב שצברנו בשנים האחרונות בנושא עבודות בגובה רב, נוכל לסייע גם לכם בנושא שיפוץ מאסיבי של המבנה תוך שימוש בשירותי סנפלינג.

 

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *