מתי נצטרך לבצע איטום אריחים?

איטום קירות חיצוניים בבניינים משותפים

על גבי הקירות החיצוניים של מבנים רבים הודבקו ליופי סוגים שונים של אריחים כמו אריחי פסיפס, לוחות שיש, אבנים שונות כמו אבנים אנגליות ועוד.

הימצאותן של האבנים על גבי הקירות, במיוחד אם מדובר באריחים צבעוניים אשר תוכננו כראוי על ידי המעצבים, מוסיפים יופי רב למבנה ומבדלים אותו ביופיו מהמבנים הסמוכים.

הסיבות לביצוע איטום של אריחים

עם השנים ולאור האקלים הישראלי הכולל ימים רבים שבהם שורר חום רב וימים גשומים המלווים לעיתים ברוחות עזות, ברד ואף שלג במיקומים ספציפיים בארץ, מכלול פגעי מזג האוויר מזעזע את יציבותם של האריחים ולכן לאחר כמה שנים כדאי לבצע שיפוץ מאסיבי הכולל טיפול באריחים הללו.

בזמנו האריחים הודבקו תוך שימוש בבטון, דבק וחומרים נוספים אשר חלק מהם מתפורר ולכן קיים חשש משמעותי שהאריח יתנתק מהקיר החיצוני ועקב כך ייפול למטה. מדובר במצב מסוכן מאד כיוון שהאריחים הם כבדים ונפילה בתאוצה גבוהה עלולה לגרום נזק רב לגופו של עובר אורח שיעבור שם במקרה, לרכב העומד מתחת לבניין או לכל מבנה או ציוד נוסף הממוקמים בסמוך.

מתי נצטרך לבצע איטום אריחים?

פרויקט איטום אריחים

לכן, אם קיימת בעיה מסוג זה אנו נערכים לבצע את הפרויקט במהירות המרבית כדי למנוע אסונות.

הדרך הנוחה ביותר היא לבצע את הפרויקט באמצעות העובדים המנוסים שלנו אשר יורדים באמצעות חבלי סנפלינג למיקומים הבעייתיים לאורכו של הבניין.

בתחילת הדרך עוברים באופן מקצועי תוך צילום המקום את הבעיות השונות הקיימות בבניין. צוותי החשיבה בוחנים כמה דרכים שיהיו הנכונות ביותר כדי לבצע עבודה מושלמת לאורך זמן.

בשלב הראשון, בוחנים את כל אחד מהאריחים. מוציאים כל אריח רופף ומניחים אותו על הבמה כדי שלא ייפול חלילה. לאחר מכן מנקים היטב את המקום ואם קיימים בו סדקים אוטמים אותם ביסודיות באמצעות חומרי איטום בטיב מעולה בעלי תו תקן.  בשלב השני מכינים חומרי מליטה חדשים ומדביקים מחדש את האריח אם הוא תקין, או אריח חדש.

בנוסף לשטח הקיים מתחת לאריח אוטמים גם את כל החריצים בין האריחים בחומרי איטום איכותיים, מקפידים על טיפול בפוגות וממלאים את החריצים גם ברובה כך שיהיו כמה שכבות שיגנו על כל אחד מהאריחים.

דרך העבודה שלנו באיטום אריחים

לאור הניסיון רב השנים שלנו בנושא איטום אריחים אנו מבצעים פרויקטים מורכבים באופן מקצועי במקומות שונים ברחבי הארץ.

כדי לבצע עבודה שתחזיק מעמד לאורך זמן אנו משתמשים בציוד ייעודי ובטיחותי המתאים לסוג זה של משימות. המומחים שלנו בוחנים את סוגי האריחים הקיימים ואת השיטות שבהן הודבקו כדי לגבש חשיבה על המשך הדרך, אם להדביק אריח זה שוב או עדיף להדביק אריח חדש ואם כן באילו שיטות.

כל העובדים שלנו הם בעלי רישיון גלישה, ביטוח תקף כולל עבור צד ג'. הצוותים מקפידים מאד על כל נושא הבטיחות והכול נעשה על פי ההוראות הקבועות בחוק, תוך פיקוח מתמיד של צוותי הניהול והבקרה שלנו.

לאור הידע הרב שלנו, נשמח לבצע גם עבורכם עבודה אחראית ואיכותית של איטום אריחים במבנה מגורים, משרדים או מפעל ברחבי הארץ בדרכים המיטביות.

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *