החלפת אריחים בגובה

החלפת אריחים בגובה

אם תרימו את העיניים כלפי מעלה, תראו בניינים רבים בעיר אשר מחופים באריחי קרמיקה שהודבקו בכל היקפם בעת הבנייה. האריחים הללו הוסיפו יופי רב למבנים ולאורך שנים רבות קבלנים רבים הדביקו אריחים בהרבה מאד מבנים.

עם השנים, מגמה זו ירדה לאור החשש שהאריחים עלולים להתנתק מקיר המבנה וההשלכות הכוללות נזק לרכוש וחלילה גם לגופו של מי שעובר מתחת לבניין בזמן גורלי זה.

הכמויות הגדולות של הגשמים אינן משפרות את המצב, המים אשר חודרים אל השטח שמתחת לאריחים יוצרים בכל חורף אפשרות רבה ומסוכנת יותר שהאריחים יתנתקו ממקומם.

פעולות של החלפת אריחים בגובה

וועד הבית או חברת הניהול של הבניין אשר ערים למצב המסוכן, מקבלים בדרך כלל החלטה בעניין זה ובוחנים באמצעות מהנדס או קונסטרוקטור את מהות הפרויקט והיקפו.

בשנים האחרונות ביצענו כמה וכמה פרויקטים מסוג זה, עם הזמן והניסיון אנו מיישמים שיטות עבודה יעילות מאד, אשר בזכותן מסיימים כל פרויקט תוך פרק זמן קצר יחסית.

לאור הכשלים בעמידותם של האריחים וכל הבעיות אשר מסתתרות מאחורי האריחים הישנים, מבצעים את הפרויקט בכמה שלבים.

בשלב הראשון מורידים בזהירות את האריחים אחד אחד ומעבירים אותם למכולת האשפה. לאחר מכן בוחנים את מצבו של הקיר שנגלה ומתחילים בפעולות האיטום.

משייפים את כל הקירות ומורחים עליהם שכבת פריימר כדי שאפשר יהיה לאטום באופן אפקטיבי בכל מקום שבו האיטום נדרש. מגלים את הסדקים ומורחים חומר איטום על הסדקים הדקים. את הסדקים הארוכים והעמוקים פותחים כדי להחדיר פנימה כמות גדולה של חומר איטום שיבצע את העבודה בחלק הפנימי של כל סדק.

אם רשתות הברזל התנפחו ודחקו החוצה את הבטון, מנקים באמצעות חומר מיוחד את הרשתות הללו בכל מקום בו זה קרה, כיוון שעם הגשמים מצבם של הרשתות יהיה גרוע יותר.

בתום כל הפעולות הללו, מורחים שוב שכבת פריימר ולסיום מורחים שכבת צבע אשר כוללת גם חומרי איטום, כך שהמרחב יקבל איטום מכל כיוון אפשרי כדי להגן על הסדקים מפתיחה נוספת.

התקנת אריחים חדשים בגובה

אם הדיירים מעוניינים בהתקנת אריחים חדשים, רוכשים אריחים מתאימים, מדביקים אותם באמצעות דבק בעובי מינימלי של 2 ס"מ ומתקינים אותם אחד אחד, תוך הברגת ברגיי נירוסטה מכמה כיוונים כיוון שהם הברגים החזקים ביותר. במקומות אשר נראים בעייתיים כמו בפינות של המבנה, כדאי להוסיף גם זוויות מפלדה אשר ישלימו את העבודה ויגנו על העוברים והשבים מפני נפילה אפשרית.

האריחים הצבעוניים מוסיפים יופי רב לכל מבנה ואכן הנראות שלו לאחר השיפוץ נראית נפלא ומעלה את ערכן של הדירות.

עבודת סנפלינג

את מלוא העבודה מסוג זה מבצעים העובדים שלנו באמצעות סנפלינג. ברוב המקרים אנו מורידים במת הרמה אשר מעוגנת לגג, העובדים המאובטחים עומדים עליה וכך ידיהם פנויות והם מסוגלים להדביק כל אריח באופן מלא ומחוזק ולהבריג את כל הברגים והחיזוקים הנדרשים.

נשמח לבצע גם אצלכם מיזם מסוג זה באופן אחראי וקפדני כדי להסיר את המכשולים הישנים ולהדביק אריחים מודרניים אשר קיימת סבירות גבוהה שיחזיקו מעמד פרק זמן ארוך ולא ישתחררו כמו האריחים הקודמים.

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *