התקנת שלטים בסנפלינג

התקנת שלטים בסנפלינג

המבנים הגבוהים הצצים בכל מקום ברחבי הארץ הם אפשרות מצוינת עבור הצבת או הדבקת שלטי פרסום. נוסעי הרכבים לאורך צירי התנועה המרכזיים נחשפים לשלטים השונים הממוקמים לאורכו או לרוחבו של המבנה המפרסמים מוצרים אופנתיים, תוכניות טלוויזיה או פרסום לכל מטרה אחרת.

תליית השלטים הללו היא פרויקט אשר יש לתכנן אותו מתחילתו ועד סופו כדי לבצע זאת במיקום ובגובה הנכון תוך שימוש באמצעים בטיחותיים לאור גובהו הרב של הבניין.

צוותי העובדים שלנו מבצעים מיזמים מסוג זה תוך שימוש בשיטת הסנפלינג בה יורדים מגגו של הבניין לנקודה העליונה אשר בה אמורים לתלות את השלט ולאחר מכן מקבעים את השלט לכל אורכו וגם בחלקו התחתון כדי שלא יזוז ממקומו לאורך כל תקופת הפרסום שסוכמה עם הגורם המפרסם.

התקנת שלטים בסנפלינג

לצורך התקנת השלט משתמשים בכמה שיטות עבודה. המרכזית שבהן היא הסנפלינג המאפשר למתקינים לרדת עד נקודת התלייה העליונה ומשם להתחיל לגלגל את השלט כלפי מטה, כך העובדים הממוקמים על השלט ובצדדיו מקבעים אותו למבנה, בדיוק במקום שאושר לכך.

קיימים מקרים רבים שיש צורך לסייע לעובדי הסנפלינג הממוקמים למעלה ולעובדים נוספים הנמצאים בחלק התחתון של השלט. כדי שהם יגיעו לגובה הדרוש נעזרים במנופים אשר בהם העובד נמצא בתוך הסלסלה ומפעיל המנוף מניע את הנקודה העליונה שלו בהתאם להנחיות של העובד כך שהוא יקבע את הנקודות הנחוצות. קיימת הקפדה רבה על מתיחה נכונה של השלט כך שלא יהיו בו פסים או קמטים אשר עלולים להסתיר חלק מנראותן של האותיות. נוסעי הרכבים עלולים עקב כך לא לראות את כל המשפט ולא להבין מה שכתוב בפרסום ולכן נושא זה מקבל משמעות רבה.

אפשרות נוספת היא שחלק מעובדי הסנפלינג מבצעים את העבודה כשהם נמצאים על החבלים ועובדים נוספים עומדים על במת הרמה ומטפלים ברובד אחר של השילוט כדי שיחד תהיה זו עבודה מושלמת וכל מי שעובר בכביש יראה את מלוא נראותו של השלט ויצליח לקרוא את כל המסרים הכתובים בו.

העובדים מדביקים את השלט על המבנים ומהדקים אותו באופן מוחלט לקירות כך שכל הקצוות יהיו מקובעים ולא יוצר מצב שחלק אחד יתקפל פנימה ויגרום לכך שיכסה חלק מהכיתוב.

בכל פעם שעולים לטפל בשלט, זה פרויקט בפני עצמו ולכן אנחנו משתדלים תמיד לבצע עבודה מושלמת. בתום העבודה מנהלי הפרויקט עורכים פיקוח ובקרה כדי לוודא שהכול תקין כך שלא יהיה צורך לטפל במיזם זה פעם נוספת עקב ליקוי מסוים.

כללי בטיחות

לנושא תליית שלטים בגובה קיימים כללי בטיחות נוקשים ולכן אנו פועלים על פיהם באופן מדויק ובהתאם לרישיונות שקיבל המפרסם בכל אחד מהאתרים שבהם נתלים השלטים.

ההנחיות הן מדויקות מאד כדי להגן על העובדים המבצעים עבודה בגובה רב ומעידה או פעולה לא נכונה או לא מאובטחת כראוי עלולה לגרום לאסון.

כשהעובדים יורדים מהמבנה, הם מביטים בשלט ומרוצים מהנראות היפהפייה שלו.

אנו מבצעים מגוון פרויקטים מסוג זה עבור לקוחות רבים. נשמח לצרף גם את שלטי הפרסום הענקיים שלכם לרזומה של הצוותים המקצועיים שלנו הנעים בין פרויקטים מסוג זה.

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *