איטום קירות חיצוניים במרכז

איטום קירות חיצוניים במרכז

בבניינים החדשים הנבנים בערים השונות משתמשים בחומרי גלם חדשניים אשר שומרים על קירות חיצוניים שהם יבודדו כראוי. בדרך זו, הדיירים נהנים מתחושה חמימה בעונות החמות ומתחושה קרירה בימי החורף. לא מדובר בטמפרטורה קיצונית לכאן או לכאן, אלא במצב נורמטיבי התואם את העונה. 

אך בבניינים הישנים אשר נבנו לפני שנים רבות, הקירות במקרים רבים כבר אינם מבודדים ולכן רמת הטמפרטורה בתוך הדירות היא קרובה מאד לזו הקיימת בחוץ. מדובר במצב לא תקין שגורם למחלות רבות במיוחד בחורף. 

הפתרון לכך הוא ביצוע פעולות איטום בקירות החיצוניים כדי לשפר את יכולת הבידוד של כל הקירות הללו.

איטום קירות חיצוניים במרכז

בתכנון פרויקט מסוג זה, אנו בוחנים באופן מקצועי את נראותם של הקירות החיצוניים. אם קיימים סדקים רבים ואם כן מה גודלם, אם קיימים קטעי קירות אשר בהם נחשף הבטון או הברזל ואילו תקלות נוספות נראות על פני השטח.

בהתאם לכך הצוותים המקצועיים שלנו מתכננים את העבודה כאשר המטרה היא לעבור על כל אחד מהקירות באופן יסודי ולתקן בכל נקודה ונקודה כל בעיה הנראית בו. בבניינים הישנים קיימים סדקים רבים ולכן מדובר בפרויקט שאורך פרק זמן ארוך, בהתאם לגודלו ולגובהו של הבניין.

במהלך השנים נוצרו סדקים בקירות החיצוניים, זה התחיל בסדקים דקיקים ועם הזמן חלק מהסדקים הללו צברו גשמים רבים אשר הרחיבו את גודלם ואת עומקם. מטחי הגשם העזים בכל שנה העמיקו עוד ועוד את הסדקים. 

העובדים המקצועיים שלנו מבצעים פעולות איטום של קירות חיצוניים במרכז באמצעות סנפלינג. בכל קומה הם אוטמים באמצעות שכבת חומר איטום את כל הסדקים הדקיקים. בסדקים העמוקים הם מחדירים חומר רב כדי שהוא יהיה מלא לחלוטין בחומר האיטום המעולה. הפריימר אשר נמרח לפני ואחרי חומר האיטום משלים את הפעולה.

צביעה של הקירות החיצוניים 

בשלב הגימור, צובעים את המבנה באופן יסודי ביותר באמצעות חומר צביעה איכותי אשר מיוצר מחומרי גלם מעולים הכוללים גם חומרי אטימה. צביעה בחומר מסוג זה מוסיפה נפח נוסף של איטום אשר שומר על כל הבניין לשנים רבות נוספות.

המטרה היא שכל הסדקים ובמיוחד העמוקים לא ייפתחו. העבודה המקצועית אשר מבוצעת על ידי העובדים המיומנים שלנו יוצרת קירות מבודדים כך שהדיירים נהנים מהטמפרטורות הנוחות גם בעונות החמות וגם בעונות הקרות. 

טיפול בסדקים בחניונים תת קרקעיים ובמרתפים 

הימצאותם של סדקים רבים בכל הבניין מוכיחה ללא ספק שקיימים גם סדקים בקומות התחתונות. עקב בעיית ההגעה לנקודות שיש בהם סדקים, מבצעים פעולות הפוכות. איטום באמצעות מזרקים מהפנים אל החוץ, מילוי של כל החלל כך שהחומר יתפשט בתוך המרחב. כך עוברים על כל הסדקים לאורך הקומות של החניון, מרחב המרתף וכל מקום נמוך הקיים כמו מקלטים לשעת חירום. 

אם קיימים במקומות הנמוכים מים כלואים, יש להרים את כל המרצפות, לייבש היטב את המקום ולאחר מכן להדביק אריחים חדשים. גם פעולה זו תסייע בבידוד המקום.

אנו מבצעים פעולות איטום של קירות חיצוניים במרכז ונוכל לבצע מיזם מסוג זה גם בבניין שלכם אם נוצרו בו סוגים שונים של פגמים.

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *