איטום קירות חיצוניים בבניינים משותפים

איטום קירות חיצוניים בבניינים משותפים

בשנים האחרונות וועדי בתים רבים ביצעו פרויקטים של איטום הקירות החיצוניים בבניין כדי לשפר את מצבם הפיזי של הקירות וגם כדי לשפר את הנראות שלהם.

פגעי מזג האוויר ותנודות הקרקע יוצרים נזקים רבים לקירות הללו, יש בהם רשתות ברזל גלויות, בטון אשר נדחק החוצה והרבה מאד סדקים בגדלים שונים ובאין ספור מקומות.

לכן זו אמורה להיות עבודה מדויקת כדי לא לפספס אף סדק או רשת ברזל גלויה. כל מיקום בעייתי יטופל בתשומת לב מרבית עד השלמת מלוא ההיקף.

קיימת חשיבות גבוהה בביצוע הפרויקט מסוג זה כדי להשיב לקיר את יכולת הבידוד. כאשר יש סדקים רבים, הקיר אינו מבודד ולדיירים קר מאד בחורף, כאילו הם מחוץ לבית ובקיץ חם להם מאד כאילו הם נמצאים בשמש היוקדת.

לאחר ביצוע פעולות האיטום, הדיירים ייהנו מטמפרטורות ממוצעות הן בחורף והן בקיץ. מעבר לכך אם יש להם רטיבות בתוך הדירה עקב הסדקים בקיר החיצוני, גם תופעה זו תיעלם.

בדיקת מצבו של הבניין

מהנדס אשר בוחן באופן מקצועי, מעניק הנחיות מפורטות אילו פעולות לבצע ובאילו חומרי איטום להשתמש כדי ליצור אפקטיביות מלאה.

לאחר קבלת המידע, הצוותים שלנו ערוכים עם כל הציוד והחומרים כדי לבצע את הפרויקט בהצלחה. אם מדובר בבניין גבוה, מבצעים זאת תוך שימוש בסנפלינג.

איטום באמצעות סנפלינג

אם מדובר בבניין שיש בו בעיות משמעותיות של איטום, העובדים מאבטחים את עצמם ברתמות ובחבלים תקניים. בנוסף לכך מורידים במת הרמה אשר גם היא מעוגנת לגג. מורידים את הבמה לקומה העליונה והעובדים המאובטחים עומדים עליה.

אביזר זה מאפשר להם נוחות מרבית בעבודה כי שתי הידיים שלהם פנויות.

הם מנקים את רשתות הברזל באמצעות חומר מיוחד אשר מתאים לניקוי קורוזיה וחלודה. לאחר מכן משייפים את הקיר בכל היקפו ומורחים את כל שטחו של הקיר מלמעלה עד למטה בשכבת פריימר.

מגלים את כל הסדקים ומטפלים בכל אחד מהם בתשומת לה מרבית, מורחים שכבת איטום על הסדקים הדקים ומרחיבים מעט את הסדקים הגדולים כדי להכניס לתוכם כמות גדולה של חומר איטום אשר יתפשט פנימה. גם בפיר המעלית ובמקלט אשר ממוקמים מתחת לאדמה יש סדקים ובמקומות הללו מבצעים איטום הפוך. מזריקים חומר רב מהחלק הפנימי של המבנה, מהדקים וסוגרים היטב.

לאחר מכן, מורחים את כל שטחי הקירות בשכבה נוספת של פריימר כדי ליצור מעטפת תומכת לכל המרחב. לסיום, מורחים את גוון הצבע אשר נבחר אשר גם הוא ייצור הגנה נוספת לאורך שנים כיוון שגם הוא מכיל חומרי איטום.

פרויקט כזה נמשך כמה שבועות או חודשים בהתאם לגודלו של כל מבנה ולמספר הקומות בו. מכיוון שמדובר במיזם חריג אשר מתבצע אחת לשנים רבות הנושא החשוב הוא ההקפדה על טיפול נכון בכל סדק כדי שהם לא ייפתחו, שימוש בשיטות עבודה נכונות, חומרי איטום איכותיים ומקצועיות לאורך כל הדרך.

אם גם בבניין שלכם קיים צורך לבצע איטום של קירות חיצוניים נוכל לבצע זאת עבורכם במיומנות רבה כפי שביצענו אצל הלקוחות האחרים. דברו אתנו ונשמח להעביר לכם הצעת מחיר הוגנת.

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *