שיקום מבנים

שיקום מבנה בסנפלינג

במבנה אשר קיים שנים רבות חלים שינויים רבים ולכן יש להביא זאת בחשבון ולבצע שיפוץ יסודי אחת לכמה שנים, כדי שהמצב לא יהיה גרוע יותר.

הליקויים הם נקודתיים ובכל מבנה יש נקודות תורפה אחרות אשר אותן יש לתקן. אך יש כמה נושאים שכמעט כל המבנים סובלים מהם כמו בעיות של איטום עקב רטיבות וגשמים, בעיה באריחים אשר הודבקו או חוברו על הקירות החיצוניים, צורך באיטום הגג ועוד.

איטום הגג

איטום הגג הוא פעולה חשובה מאד שיש לבצע על פי סוג האיטום כמו זפת, יריעות ביטומניות ועוד. אי ביצוע האיטום במועד יגרור הצטברות של שלוליות מים על הגג אשר עלולים גם לחלחל כלפי מטה לדירות הממוקמות מתחת לגג.

מרזבים

במיוחד לקראת החורף חשוב לוודא שהמרזבים תקינים. בודקים את המרזבים לכל אורכם כדי לראות אם זרימת המים קולחת או שיש חפצים בתוך המרזב אשר מפריעים לכך. אם אכן זה המצב יש לפתוח את המקטעים השונים לאורכו של המרזב, לשחרר את הפריטים ולנקות את כל המרחב כך שבחורף כל המים ייכנסו לתוך המרזב ויזרמו כלפי מטה ולא יוצרו שלוליות על הגג.

אם אחד ממקטעי המרזב שבור או פגום, יש להחליף אותו במקטע חדש בעל צורה וקוטר זהה כך שאפשר לחבר אותו ליחידות הקיימות.

איטום קירות המבנה

תזוזות הקרקע והגשמים יוצרים מצבים שבהם הבטון נחשף ורשתות הברזל החלודות גם כן. קיים צורך אקוטי לנקות את כל רשתות הברזל ולסגור את כל המרווחים ואת כל הסדקים. במבנים רבים מדובר בכמות גדולה מאד של סדקים ולכן מבצעים פרויקט באמצעות סנפלינג.

העובדים המיומנים מנקים את כל המשטח ולאחר מכן מורחים חומר פריימר שהוא אפקטיבי במיוחד. את הסדקים העמוקים פותחים לרווחה וממלאים אותם בחומר איטום איכותי המותאם לבניין זה ובהתאם להנחיות המקצועיות של מהנדס הפרויקט. לאחר סגירת הסדקים, מורחים את כל המשטח פעם נוספת בחומר פריימר, לאור הרצון ליהנות מקירות אטומים לאורך זמן.

פעולה זו פותרת גם את הבעיה של כתמי הרטיבות בקירות הפנימיים. כאשר הקירות החיצוניים אטומים, לא עוברת הרטיבות דרך הסדקים לקירות הפנימיים. כתוצאה מכך הכתמים הקיימים מתייבשים ולאחר מכן לא מתהווים כתמי רטיבות חדשים.

בדרך זו הקירות הופכים להיות שוב מבודדים והדיירים נהנים מטמפרטורות נורמטיביות הן בקיץ והן בחורף לעומת חום קיצוני ממנו סבלו בקיץ ומקור קיצוני ממנו סבלו בחורף.

הוצאת אריחים ולוחות שיש הקיימים על הקירות החיצוניים

אם במהלך בניית המבנה, הדביקו או חיברו מעליו אריחים או לוחות שיש, בחלוף השנים החיבורים הללו כבר אינם תקינים לחלוטין ולכן חלק מהאריחים רופפים. מדובר בדבר מסוכן מאד וכדי שלא יפלו הפריטים הללו ויסכנו את הציבור, מורידים אותם ולאחר מכן מתקינים חדשים.

צביעת הקירות החיצוניים של המבנה

חומרי הצביעה העכשוויים כוללים גם חומרי איטום ולכן הם מעניקים מעטפת הגנה נוספת סביב כל הבניין כך שיישמר האיטום שבוצע.

אם אתם זקוקים לשיפוץ המבנה, נשמח להציע את השירות המקצועי והאמין שלנו לאור שפע הניסיון והידע אשר רכשנו בשנים האחרונות והפך אותנו לקבלן מוביל, בכל הקשור לשיקום מבנים.

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *