שיקום קונסטרוקציות בגובה

שיקום קונסטרוקציות בגובה

מבני בטון אומנם נראים מאסיביים אך יש לבדוק אותם אחת לתקופה כדי לוודא את יציבותם ואת העומס שהם מסוגלים להעמיס על העמודים הממוקמים על הקרקע. עם השנים גם יסודות הבטון נשחקים כיוון שהקרקע זזה ובנוסף לכך היסודות חשופים לפגעי מזג האויר הן השמש החמה בקיץ והלחות והן הרוחות, הגשמים והסערות אשר משפיעים מאד על מצבם הפיסי. לא אחת נחשפות רשתות הברזל מבין משטחי הבטון ויש לבצע ניקוי בחומר ייעודי של כל הרשתות, נגד חלודה וקורוזיה ולבצע תיקונים כדי לשפר את מצבו של המבנה.

שיקום קונסטרוקציות בגובה

סדקים נראים במקומות שונים במבנה הבטון ולעיתים הוא מתחיל להתפורר. לכן יש לבצע איטום מקצועי בכל המבנה ולאחר מכן ליצור מעטפת נוספת כדי להגן על שלד הפלדה כדי שלא יחליד שוב.

מהנדס מקצועי בוחן את מצבם של כל הקונסטרוקציות במבנה ובודק אם הן מתאימות למציאות מבחינת משקלו של המבנה אשר עומד על היסודות.

מדובר בשיקום בסנפלינג אשר מתבצע צעד אחר צעד בכל המרחב הנדרש, בהתאם להנחיות המקצועיות של המהנדס.

עבודות סנפלינג

העובדים המנוסים שלנו ביצעו עבודות מסוג זה בכמה פרויקטים ולכן הם מודעים לחשיבות הרבה של פרויקט מסוג זה והם נצמדים להוראות. בשלב ראשון הם מנקים את כל רשתות הברזל מהחלודה ומהקורוזיה, לאחר מכן מתחיל שלב האיטום. משפשפים היטב את כל שטח הקיר בכל היקף הבניין ומורחים שכבת פריימר כדי ליצור טיפול אפקטיבי שיחזיק פרק זמן ארוך.

אוטמים את כל הסדקים לאורכן של כל הקומות באמצעות חומר איטום בטיב מעולה. את הסדקים העמוקים פותחים כדי לאפשר לחומר להגיע לכל נקודה בו ועל הסדקים הדקים מורחים חומר איטום בכל השכבה העליונה. בסופו של התהליך מורחים שוב פריימר כדי לשמר את הפעולות אשר בוצעו.

אם המסקנה של המהנדס היא שעם הזמן הבטון נשחק, יש לבצע יציקה של בטון נוסף סביב היסודות בהתאם לכמות הקובים הנדרשים ולסוג הבטון על פי רמת השקיעה הנדרשת. הוספת הבטון מחזקת מאד את היסודות ולכן המבנה כולו הופך להרבה יותר יציב והרבה יותר בטוח לשהייה.

עבודות בגובה

כאשר מבצעים עבודות שיקום בסנפלינג בגובה בבניינים גבוהים יש להיות מאד זהירים לאור המסוכנות שבכך. כל העובדים שלנו אשר עוסקים בכך עברו הכשרה מקצועית אשר מעמיקה את הידע ואת ההבנה שלהם בכל מכלול המצבים המסוכנים. לאחר שהם קיבלו תעודת גלשן הם רשאים לעסוק בתחום תוך ביצוע כל האבטחות הנדרשות של הרתמות, גלגלות, בלמים וחבלי האבטחה.

כאשר מבצעים עבודה בגובה רב נעזרים במתקנים חזקים במיוחד אשר בנויים ממתכת. העובדים יושבים עליהם או בתוכם וכך הם יכולים לבצע את העבודה הנדרשת.

דרך נוספת היא במת הרמה אשר מורידים אותה מהגג תוך מתיחת חבלים לעיגון של החבל מהגג. על הבמה היציבה עומדים העובדים המאובטחים וכאשר ידיהם פנויות הם מסוגלים לבצע כל עבודה אשר יש לבצע.

אם גם בבניין שלכם נוצר מצב שהקונסטרוקטות מצריכות טיפול של איטום ובטון כדי לחזק אותן, אנחנו נשמח לשלוח את הצוותים המנוסים שלנו כדי לבצע את הפרויקט כהלכה ולשביעות רצונכם המלאה.

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *