צביעת קירות חיצוניים בגובה

צביעת קירות חיצוניים בגובה

כאשר יש צורך לצבוע את כל שטחם של הקירות החיצוניים זה פרויקט ארוך של כמה שבועות בהתאם לגודלו ולגובהו של הבניין והדרך הנכונה ביותר לבצע אותו היא באמצעות סנפלינג.

עבודת צביעה בסנפלינג

העובדים שלנו אשר הם בעלי תעודת גלשן מבצעים לעיתים תכופות עבודות גלישה הכוללות צביעה של הקירות החיצוניים של המבנה. הצביעה מתבצעת תוך שימוש בצבעים חדשניים ואיכותיים אשר מכילים בתוכם חומרי איטום וכך הם מעניקים שכבה נוספת של הגנה לקיר כדי שלא יהיו בו סדקים ובעיות אחרות.

שיטת העבודה בצביעת קירות היא עבודת צוות, כל אחד מהגולשים מטפל בחלק ספציפי של המבנה ולאחר מכן עובר לחלק הבא. בדרך כלל מתחילים מהקומה העליונה ויורדים כלפי מטה, בכל אחת מהקומות מבצעים צביעה יסודית של כמה שכבות תוך מריחת הצבע על פני כל השטח כולל בכל הפינות. המטרה היא ליצור מעטפת מהודקת אשר תכסה היטב את הקירות ותשמר אותם מפני פגעי מזג האוויר והתזוזות של הקרקע.

ברוב המקרים לפני הצביעה מבצעים איטום מאסיבי של שטח הקירות, מורחים שכבת פריימר, אוטמים את הסדקים העמוקים על ידי החדרת כמות גדולה של חומר איטום לכל השטח הפנימי ואת הסדקים השטוחים על ידי מריחה של שכבה אחת. כדי לוודא שכל חומרי האיטום יקלטו בתוך הסדקים וייצרו את האפקט הנחוץ, מורחים לאחר מכן שכבת פריימר נוספת. רק לאחר מכן מבצעים את הצביעה.

במקביל מבצעים איטום גם במרתף ובפיר המעלית כדי לבצע איטום הפוך של הסדקים ולאחר מכן צובעים גם שם את הקירות הפנימיים.

עבודה בגובה

כדי לבצע עבודה בגובה חייבים להיות מאובטחים, ללבוש רתמות תקניות, להשתמש בחבלים בטיחותיים ולהתחבר לנקודת עגינה על הגג. רק לאחר שמנהל העבודה אישר כי האבטחה תקינה אפשר להתחיל בעבודה. קיימת אפשרות לשבת על כיסא תומך וכך לנוע באוויר מנקודה לנקודה כאשר כל כלי העבודה קשורים לעובד.

זוהי שיטה שהיא קצת מסורבלת כאשר מדובר בצביעת קירות חיצוניים בגובה. ההעדפה היא לבצע זאת באמצעות במת הרמה.

במת הרמה היא משטח יציב אשר מעגנים אותה לנקודת העגינה על הגג. לאחר מכן מורידים אותה כלפי מטה והעובדים המאובטחים עומדים עליה. מכיוון שכל החומרים, הצבעים וכלי העבודה נמצאים בתוך תאים או קופסאות נוחות לשליפה, שתי ידיו של העובד הן פנויות והוא מסוגל לעמוד באופן יציב ולבצע את הצביעה בתשומת לב רבה.

לאור הבניינים הגבוהים אשר צומחים בכל פינה בארץ, פיגומים הם דבר לא רלוונטי ולכן כל עבודה אשר יש לבצע בגובה מתבצעת בדרך כלל בשיטת הסנפלינג.

מריחת הצבע האיכותי על גבי הקירות משנה את הנראות שלהם מקצה לקצה. פתאום הבניין בולט ביופיו מול בתים אחרים בסביבה, השינוי המהותי מעלה גם את ערכה של כל דירה בבניינים הללו.

בזכות כל הפרויקט הזה, הקירות חוזרים להיות מבודדים והדיירים נהנים מטמפרטורות נורמטיביות בקיץ וגם בחורף לעומת הטמפרטורות הקיצוניות שהיו.

אם גם אתם רוצים לבצע מהפך באיכותו ובנראותו של הבניין בו אתם גרים, אתם מוזמנים לשוחח אתנו והצוותים שלנו יבצעו עבודה של צביעת הקירות החיצוניים בטיב מעולה.

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *