תחזוקת בניינים בשביל שקט נפשי

שיקום מבנים בגובה בפתח תקווה שמיים עבודות בגובה

וועד הבית או נציגי חברת הניהול בבניינים רבי קומות, מבצעים אחזקה בהתאם לצורך של כל מבנה.

חיזוק אריחים

בעבר יצרו למבנים רבים מעטפת של אריחים דקורטיביים, כדי ליצור בניין יפהפה וייחודי. עם השנים ופגעי מזג האוויר האריחים הפכו לרופפים וחלקם אף נפלו למטה, דבר שהוא סכנה גדולה לעוברים ולשבים. עקב כך יש לטפל במצבים הללו בהקדם ולבצע חיזוק אריחים. העובדים בוחנים את מצבו של כל אריח ומחזקים באמצעות ברגיי נירוסטה מאסיביים את האריחים המתנדנדים.

תיקון מרזבים

בדיקה של המרזבים היא אקוטית, במיוחד לפני החורף כיוון שתפקידם הוא להוביל את כל מי הגשמים מהגג לקומת הקרקע, המרזבים חייבים להיות פתוחים לכל אורכם כדי שלא יצטברו מים על הגג. תופעה זו עלולה לגרום לכך שהמים יחלחלו דרך הגג לדירות ויגרמו להן נזק רב של רטיבות, עובש, פטריות וריחות רעים.

במקרים רבים נתקעים לאורכו של המרזב ענפים, אבנים ופריטים נוספים וחייבים לחלץ אותם כדי לאפשר זרימה רציפה.

בנוסף לכך בודקים את תקינותם של כל היחידות אשר מרכיבות יחד את המרזב. אם קיימת יחידה שאינה תקינה עקב כך שהיא מעוכה או פגומה, יש להחליף אותה כדי שהמים יזרמו כיאות.

עבודות אחזקה ממוקדות

אם קיימת רטיבות בדירות מסוימות בוחנים את הנושא כדי לדעת ממה זה נובע. אם מפיצוץ בצנרת בודקים באמצעות מצלמה תרמית ומגלים את הנקודה הספציפית. מתקינים קטע צינור חדש במקום הקטע הבעייתי וכך פותרים את הבעיה.

אם הרטיבות נובעת מבעיה של סדקים בקירות החיצוניים, מבצעים באמצעות סנפלינג פעולות איטום לאורך כל קומות המבנה. השיטה הטובה ביותר על פי הניסיון שלנו היא ניקוי יסודי של כל המרחב, מריחת פריימר על כל המשטח ולאחר מכן איטום של כל אחד מהסדקים באופן מוקפד ומקצועי. בתום האיטום מומלץ למרוח שוב שכבת פריימר כך שפעולת האיטום תישאר עמידה לפרק זמן ארוך.

גם בקומות התחתונות כמו במרתפים או במקלטים יש בעיות של רטיבות ומכיוון שאין אפשרות לבצע זאת דרך הקיר החיצוני, מבצעים זאת בפעולת איטום הפוכה דרך הקיר הפנימי תוך החדרת כמות גדולה של חומר כדי שהסדק לכל עומקו יהיה אטום לחלוטין.

ניקיון חלונות חיצוניים בגובה רב

מאד נעים לראות חלונות נקיים ודרכם ליהנות מהנוף. כשמדובר בבניינים גבוהים, מבצעים זאת אחת לתקופה כיוון שיש צורך בעובדים מיומנים בסנפלינג שיבצעו זאת. העובדים המנוסים הם בעלי רישיונות גלישה בתוקף והם מוסמכים לבצע את העבודות הללו.

שיטת העבודה היא לטפל בכל החלונות לרוחבו של כל הבניין. העובדים יושבים על מתקן שהוא מעין נדנדה ועוברים מחלון לחלון מהקומה העליונה ועד קומת הכניסה.

כאשר מדובר במבנה רחב שיש בו הרבה מאד חלונות בכל קומה, השיטה הנוחה היא לעגן לגג במת הרמה ולאחר מכן להוריד אותה לגובה של הקומה העליונה. העובדים המאובטחים עומדים על במה זו נעזרים בכלי העבודה ובחומרי הניקוי האיכותיים וכך עוברים מקומה לקומה עד תום הפרויקט.

הצוותים המיומנים שלנו ישמחו מאד לבצע מיזמי תחזוקה שונים בבניין שלכם על פי הצורך המקצועי של וועד הבניין או חברת הניהול.

 

 

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *