תיקון אינסטלציה חיצונית

תיקון אינסטלציה חיצונית

בבניינים וותיקים רבים נוצר צורך להתקין קו מים חיצוני לאור בעיות אינסטלציה שונות אשר התגלו בבניין כמו לדוגמה הצורך בהגדלת הקוטר של קו המים.

לכן הותקן בהם צינור המוביל לאורכו של כל הבניין כך שיבצע את הזרמת המים הנדרשת.

עם השנים נוצרות פה ושם תקלות אשר מצריכות טיפול בצינורות הללו עקב דליפה, חסימה  או פיצוץ בצינור המים. לאור מיקומו המיוחד של הצינור, הדרך הנוחה ביותר לביצוע התיקון היא על ידי גולשים בעלי תעודת הכשרה לעבוד בסנפלינג. 

עבודות אינסטלציה באמצעות סנפלינג 

החברה שלנו ביצעה בשנים האחרונות הרבה מאד עבודות תיקון אינסטלציה חיצונית באמצעות עובדים מיומנים על חבלי סנפלינג. לאור הקושי להימצא בגובה וגם לבצע עבודות טכניות ופיזיות המצריכות גם כוח, מורידים מהגג גם במה יציבה אשר כוללת את כל אביזרי האינסטלציה, קטעי הצנרת וחומרי האיטום. העובדים המאובטחים עומדים עליה בנקודה בה קיימת התקלה ומבצעים את העבודה הנדרשת. 

אם מדובר בחור או בפגם כלשהו בצינור, חותכים את הצינור בנקודה אחת שהיא מעל החור ובנקודה נוספת שהיא מתחת לצינור. לאחר מכן מחברים קטע של צינור בקוטר זהה לשני חלקי הצינור תוך סגירה הרמטית על ידי האביזרים המתאימים כך שהקטע לא ייפתח. 

אם מדובר באביזר שיצא ממקומו ולכן קיימת נזילה, מתקינים במקום אביזר חדש זהה באופן הרמטי כך שהצינור ישוב לפעול כפי שהיה עד עתה.

אם קיימת סתימה, פותחים במיקום מסוים את נקודת החיבור בין שני החלקים של הצינור ומנקים את המקום בלחץ מים כדי לשחרר את החסימה ולאפשר לצינור לפעול באופן יעיל על ידי הזרמת כל המים ללא חסמים, היוצרים זרם איטי של מים. 

צנרת חיצונית מברזל 

מכיוון שבמשך הרבה שנים כבר לא מתקינים צנרת מברזל, אם קיימת צנרת מחומר זה היא ישנה מאד ומלאה בחלודה ובקורוזיה. במקרים רבים אי אפשר לתקן צנרת מסוג זה אלא במקרים חריגים.

לכן ההמלצה שלנו היא להוציא את הצינור לכל אורכו ולהתקין במקומו צנרת פלסטיק PVC אשר היא חזקה מאד ולכן מאפשרת למים לנוע בתוכה במהירות וביעילות.

עבודות אינסטלציה בסנפלינג 

העובדים שלנו עוברים קורס סנפלינג. הם לומדים בו את כל שיטות האבטחה באמצעות החבלים ונקודות העיגון לאור העובדה שמדובר במקצוע בעל מסוכנות רבה. רק לאחר שהם לומדים בתיאוריה את כל הקשור בכך וגם מבצעים התנסות בפעולות השונות, הם עוברים מבחני הסמכה ארציים.

רק לאחר שהם מקבלים את תעודת הגולש הם יכולים לעסוק בתחום זה. עם הזמן העובדים למדו לבצע את פעולות התיקון האינסטלציה בגובה, תוך שימוש בכלי העבודה הנכונים, חומרי האיטום, ביצוע בקרה שאין נזילות ופעולות רבות נוספות, כדי שהצינור אשר יתוקן יהיה אטום לחלוטין ולא יהיו בו נזילות כלל. 

אם להערכתם קיימת בבניין שלכם בעיה של פגם, חור, פיצוץ או חסימה בצינור החיצוני, אנחנו נשמח לשלוח את עובדי הסנפלינג שלנו אשר יאבחנו את הבעיה הספציפית ויציעו דרכים לתיקון יעיל. 

לאור הניסיון רב השנים שלנו בביצוע עבודות מסוג זה, נוכל להראות לכם את העבודות שבוצעו ולהציע לכם רשימת לקוחות מרוצים כך שתוכלו לקבל עלינו המלצה מקצועית. 

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *