שיפוצים בגובה

עבודות שיפוצים בגובה הן שם כולל למגוון רחב של עבודות בנייה ובניין האמורות לשדרג ולשפר את המראה של מבנה ו/או את התשתית שלו. ישנם מקרים שבהם דרושות עבודות שיפוצים בגובה בסנפלינג, כלומר עבודות שיפוצים בחלקו החיצוני של הבניין או המבנה – עבודות הדורשות התקנת ציוד סנפלינג מיוחד המקובע בגג הבניין וממנו משתלשלים כבלים ורצועות המחזיקים את עובדי השיפוצים.

שיפוצים בגובה

אין מדובר בעבודות שכל אחד או כל חברה יכולים לבצע אלא אך ורק חברה שיש לה התמחות בעבודה בגובה רב.

עבודות שיפוץ בגובה

עבודות שיפוצים בגובה בסנפלינג יכולות לכלול את שיפור מראה הבנייה מבחוץ, ביצוע עבודות הכוללות שימוש בצבע, בנייה של מרפסות או סורגים, מריחת שכבה של חומר איטום או בעצם כל עבודה הקשורה בבניין ומתבצעת מצדו החיצוני על ידי ציוד סנפלינג. עובדים המוכשרים לבצע עבודות כאלה עברו את ההכשרות המתאימות ולא כל אחד יכול לעשות שימוש בציוד מקצועי זה ולהשתלשל מגגו של בניין גבוה לצורך ביצוע עבודה כזאת או אחרת. מדובר בעבודה שיש בה סיכון רב ויש לוודא שננקטים כל אמצעי הזהירות הדרושים.

עבודות שיפוצים בגובה איך כדאי לבצע?

כאמור, לצורך ביצוע עבודות בגובה צריך בשלב הראשון לקבע על גג הבניין את ציוד הסנפלינג המתקדם והמקצועי. העובדים שיבצעו את העבודה ייקשרו את עצמם ברצועות המתאימות ויחבשו קסדות הגנה. תמיד ייצא עובד על הגג בסמוך למקום שבו מעוגנת נקודת הבסיס של ציוד הסנפלינג על מנת לשמור ולוודא שלא קורית שום תקלה בציוד. אט אט ישתלשלו העובדים הקשורים לרתמות מגג הבניין כלפי מטה תוך כדי שהם מבצעים את אשר עליהם לבצע – מריחת חומר איטום, סיוד, צביעה או בנייה.

חברת שמיים מתמחה בביצוע עבודות שיפוצים בגובה בסנפלינג ומעסיקה עובדים מסורים, מקצועיים ומוכשרים לביצוע עבודות אלה. לחברה ניסיון רב ועשיר בכל סוגי עבודות הגובה וניתן להזמין את מגוון השירותים באזור המרכז ולכל חלקי הארץ. החברה מחזיקה בציוד מקצועי ומתקדם הן על מנת להציע עבודה באיכות גבוהה וברמה גבוהה והן על מנת לוודא את שלומם של דיירי הבניין ושל העובדים המרחפים בין שמיים לארץ.