עבודות בגובה

עבודה בגובה – כשמה כן היא – זו עבודה המבוצעת מצדו החיצוני של מבנה או בניין גבוה. העבודה יכולה להיות קשורה בניקוי, שיפוץ, שיפור המראה החיצוני, איטום או הנחת חיפוי.

עבודת גובה של שני אנשי צוות שמיים

כאשר את כל הפעולות האלה צריך לבצע בקומות הגבוהות של הבניין יש צורך להצטייד בציוד מיוחד ולעבור הכשרות מסוימות על מנת לדעת איך לבצע את העבודות בצורה הבטוחה והנכונה ביותר, אשר מצד אחד תיתנה את התוצאות הטובות ביותר כפי שמצפה הלקוח ומצד שני תבוצענה באופן בטוח שלא יסכן את העובדים.

תהליך ביצוע עבודה בגובה

בערים או רחובות רבים ניתן להתרשם ממגוון עבודות גובה המבוצעות על בסיס שגרתי במבנים או בניינים גבוהים – תחזוקה של המעטפת החיצונית של הבניין, ניקוי חלונות, הרחקת יונים או מזיקים או עבודות הקשורות באיטום בסנפלינג. העבודות מבוססות על ציוד של סנפלינג שבאמצעותו יכולים העובדים לגלוש מלמעלה עד למטה, לעצור היכן שעליהם לבצע את הפעולות הנדרשות ולהמשיך עד למטה בסיום העבודות. הציוד מותאם למשקלו של כל עובד וכמובן ישנן לא מעט חגורות ורצועות המגנות על העובד מנפילה או פגיעה.

מי יכול לבצע עבודת גובה?

כאמור, לא מספיק הציוד הרב שיש להכיר ולדעת איך לתפעל ולהכין אותו למשימה – יש צורך לעבור הדרכות והכשרות בנושא של עבודה בגובה ולכן לא כל עובד יכול להתחיל לעבוד בעבודות אלה – אלא לאחר שעבר את ההכשרות הנדרשות. כך לומד העובד מהן הנחיות הבטיחות והביטחון, איך לשמור על ציוד ועל שלומו, באיזו דרך צריך לוודא שהציוד תקין ומה לעשות במידה ומתגלה רכיב שעלול להיות פגום ולסכן את העובדים. עבודות גובה הן נושא שיש לקחת אותו ברצינות ולוודא שמי שמבצע אותו מנוסה, מיומן ומכיר את ההנחיות.

חברת שמיים מתמחה במגוון משימות הקשורות לנושא של עבודת גובה, עובדיה עושים שימוש בציוד חדיש ומתקדם הן על מנת לשמור על שלומם והן על מנת לוודא שהעבודה מבוצעת בתנאים הנוחים והבטוחים ביותר – על מנת להסתיים בפרק הזמן המהיר ביותר. לקוחות רבים מעידים על ביצוע עבודות מושלם ושירות מעולה.