ניקוי חלונות בגובה

חברתנו מתמחה בניקוי חלונות בגובה באמצעות כבלי סנפלינג, במות הרמה, מנוף וכל אמצעי נוסף אחר נדרש לצורך ניקיון מושלם של המעטפת החיצונית של מבנים וחלונות בניינים ברחבי הארץ.

לצורך ניקוי חלונות חיצוני אנו משתמשים במגוון שיטות, כגון:

ניקוי חלונות באוסמוזה הפוכה, לחץ מים, מוטות הרמה ושיטות נוספות מותאמות בדיוק מושלם לחלונות החיצוניים של המבנה בו אנו עובדים. 

אנו עושים שימוש בציוד בטיחות ייחודי ומתקדם השומר הן על העוברים ושבים והן על הצוות עצמו אשר כמובן מחזיק ברישיונות "גולש" נדרשים ע"פ החוק.

ניקוי חלונות חיצוני בגובה נעשה ברמת בטיחות גבוהה ביותר ונדרשת על ידי משרד התמ"ת (תעשייה, מסחר, תעסוקה) וכולל צוות מיומן אשר עבר קורס ניקוי חלונות בגובה, כולל עבודת לילה. כאשר רואים את העובדים מרחוק אפשר להיות בטוחים שמדובר בעובדים מקצועיים ומיומנים בעבודה מסוכנת מסוג זה.

שיטות ניקוי חלונות בגובה

במות הרמה

באמצעות במות הרמה ניתן להגיע למקומות מאוד מאתגרים אשר לא ניתן להגיע אליהם באמצעות סנפלינג, לדוגמא מתחת למרפסת, מזגנים וכדומה. במת ההרמה נשלטת ע"י שלט הנמצא אצל המפעיל על הבמה או במידת הצורך אצל המפעיל הנוסף אשר לא נוכח על הבמה עצמה. שיטה זו יעילה מאוד לטובת ניקוי חיצוני של בניינים.

ניקוי חלונות בסנפלינג

כבלי סנפלינג

רוב העבודות בגובה בכלל וניקיון חלונות בגובה בפרט נעשים באמצעות סנפלינג.

צוות שמיים עבודות בגובה מוסמך לביצוע עבודות נקיון חלונות בסנפלינג ביום וגם בלילה. בשיטה זו הצוות מעגן עצמו לגג המבנה ומשתלשל מטה לאט לאט תוך ניקוי החלונות עם חומרי ניקוי ייחודיים ויעילים במיוחד וניגוב הזגוגיות בסיום הניקוי.

הצוות מסיים את עבודות הניקיון חלונות בסנפלינג כאשר מגיע לתחתית הבניין.

ניקוי חלונות בגובה

כיצד מתבצע ניקוי החלונות?

ניקוי חלונות בסנפלינג / ניקוי חלונות בגובה מתבצע ראשית על ידי קיבוע עוגן הציוד על גג הבניין וממנו משתלשלים כלפי מטה העובדים הקשורים לרתמות ורצועות חזקות לצורך ביצוע עבודת הניקוי החיצוני.

כבלים ורצועות אלה מותאמים למבנה גופם של העובדים ולמשקל שלהם על מנת להגן עליהם כמה שרק אפשר בעת ביצוע עבודות מסוכנות שכאלה וכמובן על בטיחותם של דיירי הבניין והעוברים ושבים תחת אזור העבודה.

ניקוי החלונות במבנים מתחיל מהקומות העליונות ביותר של הבניין ואט אט משתלשלים העובדים כלפי מטה אל הקומות התחתונות וכך מסיימים על הקרקע. כאשר העבודה נעשית באמצעות מנוף, במת הרמה וכדומה, יהיה שימוש באמצעי בטיחות אחרים ונוספים אשר באמצעותם ה"גולש" יכול להגיע בצורה נוחה לכל נקודה, לכל גובה ולכל חלון שדורש ניקוי לכלוך, אבנית, הברקה וכו'.

עד שיהיה נקי לחלוטין ויחד עם זאת ימנעו נפילות ופציעות עקב נפילה.

ניקוי חלונות בגובה באמצעות סנפלינג

אוסמוזה הפוכה

ניקוי חלונות בסנפלינג המתבצע באמצעות שיטת אוסמוזה הפוכה (פעפוע – Reverse Osmosis ), הוא ניקוי יסודי ואיכותי המייצר מים מטוהרים, הניקוי מופעל ע"י לחץ מים הנוצר באמצעות משאבה של מולקולות מים דרך פילטר מיוחד המוציא מים נקיים ללא כלור וחומרים מזיקים נוספים. למעשה, בשיטת ניקוי חיצוני זו, החלונות שלכם במשרד מקבלים מראה בוהק, נקי ומושלם.

למידע נוסף בנושא אוסמוזה הפוכה (Reverse Osmosis), צפו כעת בסרטון:

מה חשוב לדעת על ניקוי חלונות בסנפלינג?

כאשר מחפשים חברה המציעה ניקוי חלונות בגובה ועבודות גובה בסנפלינג בכלל, חשוב לוודא שהחברה מחזיקה ברישיונות והאישורים הנדרשים על פי החוק לבצע עבודות אלה, שכן לא כל אחד יכול לעשות זאת.

לשם כך יש צורך לעבור הכשרות מיוחדות אותם כמובן צוות שמיים עבר בהצלחה רבה.

בנוסף, חשוב לשאול אודות פרק הזמן שאורך ניקוי חלונות בסנפלינג על מנת להיערך וכמובן להודיע לעובדים או לכל מי שאמור להימצא בתוך הבניין בזמן הניקוי.

אנו בשמיים, פועלים בצורה המהירה האפשרית על מנת לקבל תוצאות מושלמת לניקוי החיצוני ויחד עם זאת גם לספק מינימום הפרעה לדיירי ועובדי הבניינים בהם אנו מבצעים עבודה מכל סוג בגובה.

למה חברת שמיים לניקיון חלונות בגובה?

חברת שמיים הינה חברה מקצועית ומנוסה המציעה מגוון שירותים של עבודות בגובה, כמו גם ניקוי חלונות בסנפלינג. עובדי החברה מנוסים ומיומנים ויודעים להגיע אל אתר העבודה ולבצע את שעליהם לבצע במהירות האפשרית על מנת שלא להפריע לעובדי הבניין ו/או למי שגר בסמוך.

יחד עם זאת, אין התפשרות על איכות העבודה והניקיון לרמת סימני אבנית על החלון. נציגי החברה יוודאו שהלקוח נשאר שבע רצון באופן מושלם מהעבודות ומהשירות שקיבל.

החברה מתמחה גם בעבודות שיפוצים בגובה, איטום או צביעה בגובה רב. אנו מבצעים ניקוי חלונות גם לבתים פרטיים, תריסים חיצוניים ועוד…

מעוניינים בניקוי חלונות חיצוני? צרו קשר כעת ונשוב אליכם בהקדם!