מי צריך חיזוק אריחי שיש בגובה

מרבית הבנייה בארץ ובעולם מחופה באבני שיש או אבן רגילה שעם הזמן חיפוי זה יכול ליפול או לאבד מהמראה המיוחד שלו בשל בלאי טבעי או נזק שנגרם, לכן יש צורך לבצע חיזוק אריחי שיש.

חיזוק אריחי שיש

במשך השנים חיפויים אלו נוטים לאבד מערכם בשל סיבות שונות כגון: שימוש בחומרי גלם שאינם איכותיים או שימוש בדבקים שאינם חזקים ומתאימים לסוג תשתיות המבנה, עקב כוח אדם שאינו מיומן בהדבקת אריחים בגובה אלו ועוד.

מהסיבות הנ"ל, יש לבצע חיזוק אריחים בבניין על ידי קיבועם לקיר באמצעות שיטות שונות, כגון חיזוק אריחים בסנפלינג.

חשוב לציין כי אי חיזוק אריחי שיש או חיפוי הקיר בבנייני יכול לגרום לסכנה של ממש לדיירי הבניין, הרי עם השנים אריחים אלו יכולים ליפול חלילה על אנשים או על רכבים ולגרום לנזקים חמורים. (עלות הנזק שעלול לקרות יכול להסתכם בסכומים גבוהים מאוד, הרבה יותר גבוהים מעלות התיקון החיזוק)

 

חשיבות בחירת חברה מקצועית לצורך חיזוק שיש בגובה

חיזוק אריחי שיש בגובה הוא לא עניין של מה  בכך, שהרי בכל מה שקשור לבטיחות אין מקום לפשרות ויש צורך להיעזר בחברות מקצועיות המחזיקות בציוד מקצועי לצורך ביצוע העבודה, בעלי מקצוע מיומנים המקבעים יתד בגג הבניין, מתחילים את העבודה מלמעלה ומשם ויורדים מטה לצורך חיזוק אריחים בבניין לכל אורכו.

חשוב השימוש בחומרים איכותיים בלבד. לכן, כאשר בוחרים חברה לביצוע עבודה זו, חשוב להקפיד היטב על פרמטרים חשובים אלו על מנת לבצע בחירה נכונה.

 

הפרמטרים החשובים שיש לבחון טרם הזמנת חברה לחיזוק השיש:

  • ניסיון ומוניטין – חשוב לבחור בחברה המציעה ניסיון רב בתחום חיזוק אריחים במבנים שיש בסנפלינג, כך תהיו בטוחים כי תקבלו עבודה מקצועית על ידי צוות בעלי ניסיון רב בתחום כגון חברת שמיים עבודות בגובה.
  • שימוש בציוד מקצועי – חשוב לברר אם מדובר בחברה המחזיקה ברשותה ציוד מקצועי ואיכותי לצורך ביצוע העבודה, כך תהיו בטוחים כי העבודה תתבצע באמצעות ציוד מקצועי ובטיחותי.
  • שיטות מתקדמות לחיזוק השיש – יש לא מעט שיטות לצורך חיזוק אריחים בבניין, חלקן שיטות מתקדמות וחלקן שיטות ישנות יותר. לכן, חשוב לבחור בחברה המציעה שיטות מתקדמות וחדשניות.
  • בטיחות ותווי תקן – חשוב לוודא כי מדובר בחברה הפועלת על פי תווי תקן מחמירים ובאישורים הנדרשים, על מנת שתתבצע עבודה בטיחותית שתאפשר לכם לדעת כי החיפוי נעשה בצורה הטובה ביותר.
  • מחירים אטרקטיביים – חשוב לערוך סקר שוק על מנת לאמוד את מחירי השוק, אך כמובן חשוב שלא להתפשר על איכות העבודה.

 

צרו קשר עוד היום וקבלו את העבודה המקצועית ביותר בעבודות גובה עם חברת שמיים !!!