ניקוי חלונות בבניין משרדים

האם אי פעם עברתם ליד בניין רב קומות וראיתם את החבר'ה האלה, אשר יורדים באומץ מן הקומה העליונה, ומשתלשלים לכיוון איזה חלון ומנקים אותו? האם חשבתם לעצמכם פעם: "איך הם לא מפחדים?!" מה, זאת העבודה שלהם? אני בוודאות חשבתי על זה. ובכל אופן, מדובר בתחום רציני כפי שניתן להניח, ולכן כאשר בוחרים חברה שעשה עבורנו את ניקוי חלונות בגובה (רב מאוד) יש לבחור אותה בקפידה.

האם קיים סיכון לעובדי הבניין?

לרוב לא, משום שהם נמצאים בחוץ והניקיון אשר הם מבצעים הוא חיצוני בלבד. ניקיון החלונות הפנימיים הוא פחות קשה, שלא לדבר על מסוכן או מלחיץ.

עוד בנושא >> ניקוי חלונות גבוהים

במה משתמשים עובדי ניקיון החלונות הגבוהים?

על מנת לבצע ניקוי חלונות בגובה, משתמשים בבמת הרמה ומנוף הרמה – מיועדים לחלונות גבוהים, אולם הם מוגבלים בגובה פעמים רבות. ניתן לראות שימוש בהם גם בקרב חברות בניה..

ציוד סנפלינג – במקום במת הרמה, קיימת האופציה של ירידה מלמעלה, בייחוד כאשר מדובר בגורד שחקים (מבט מאיילון בתל אביב יבהיר את הנקודה הזו – תמונה אחת שווה אלף מילים).

מלבד ההכשרה המקצועית של ניקוי חלונות בסנפלינג, השימוש בכלים ובדרכים לעיל, קיימת גם טכנולוגיית השטיפה (כן, כן) המשלבת למשל מים המטוהרים בשיטת אוסמוזה הפוכה. שיטה זו, יש ביכולתה להפחית את המים הנותרים על החלון בעת השימוש.

ניקוי חלונות בסנפלינג

למי מפריע שהחלונות החיצוניים מלוכלכים?

חלונות מלוכלכים, בפשטות, גורמים לבניין להיראות לא טוב. לכן, עשו לעצמכם טובה ושכרו חברת ניקוי חלונות בסנפלינג אשר תסייע לכם במתן רושם טוב יותר למשרד ולבניין עצמו. בהקשר זה חשוב לציין, שגם בתור מי שיושב במשרדים, נעים יותר לעבוד עם חלונות נקיים – גם מבחוץ עקב כניסת אור מהחוץ אל הפנים וכדומה.

עניין אחרון: יש לבדוק את נושא הבטיחות, כלומר, יש לבדוק שהחברה מספקת לעובדיה את הציוד הטוב ביותר (אשר חשוב מאין כמוהו עבור כל עובד גובה באופן כללי). בנוסף, במקרה של חברת קבלן, יש לבדוק האם קיים רישיון תקף מטעם משרד העבודה והכלכלה.

לחץ להזמנת ניקוי חלונות חיצוני לבניין המשרדים שלך

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *